WEB NEWS

WEB NEWS | Hiatus (28/8/2017 - 11/9/2017)

6. září 2017 v 8:27 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins
Související obrázek Související obrázek

Ahoj všichni!

Lépe ten školní rok začít nemůže! Asi jste si všimli, že jsem přes týden nepřidala žádnou novinku na blog a nikde se neozvala. Důvodem je, že nám NEFUNGUJE INTERNET! Což je vážně ideální, když nastupujete do čtvrťáku na gymplu a ve školní poště se vám hromadí podklady k maturitě. Musím říct, že mi blog neskutečně chybí a celkově jsem zjistila v ten poslední týden prázdnin, že bez internetu se moc nezabavím (snad nejsem jediná :D). Chybělo mi ranní přednastavování článků a hlavně sledování novinek s naší úžasnou Lily♥ Tento článek píšu narychlo ve škole, takže se omlouvám za případné chyby. Nicméně podle pár telefonátů by se nám měl net rozjet až koncem týdne, tak prosím o pochopení :/ Až se vrátím, tak všechny důležité články přidám. Respektive všechny fotky nahraji do galerie, ale přijde mi jako nesmysl to tu po čtrnácti dnech zaspamovat nepodstatnými candids a osobními fotografiemi, snad chápete. Ale vše důležité tu bude. Chtěla bych se též omluvit z obíhání affs, ze všelijakých kontrol apod., protože se školní wi-fi toho moc nesvedu :( I tak vám ale přeji úspěšný školní rok a plno úspěchů!

Rosie

DĚKUJI VŠEM ZA POCHOPENÍ A TRPĚLIVOST!

WEB NEWS | Hiatus (31/7/2016 - 13/8/2016)

31. července 2016 v 7:02 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins

Tímto článkem bych chtěla oznamít čtrnáctidenní neaktivitu na blogu. Je asi zřejmé, že jedu pryč a to konkrétně na Letní hereckou školu. Jsem z toho strašně moc nervózní, protože jedu poprvé a nevím, co mám čekat (vlastně teď, když to čtete jsem dávno pryč a to mě celkem děsí :D). Každopádně bych se chtěla tímto článkem omluvit, že novinky přidávat nebudu a ani nemám nic přednastaveného, protože se do teď nic neobjevilo. Jsem ráda, že jsem aspoň stihla přidat POTM a Fashion Pool, kde můžete hlasovat. Až se vrátím, tak všechny důležité články přidám. Respektive všechny fotky nahraji do galerie, ale přijde mi jako nesmysl to tu po čtrnácti dnech zaspamovat nepodstatnými candids a osobními fotografiemi, snad chápete. Ale vše důležité tu bude. Chtěla bych se též omluvit z obíhání affs, ze všelijakých kontrol apod. Sice budeme mít na pokoji wi-fi, ale počítám s tím, že nebude čas se podívat na blog, když se budu muset učit všelijaké scénáře a připravovat si podklady na inscenace.
Všem chci popřát krásné prázdniny a držte mi palce, protože to rozhodně budu potřebovat. A zase nashledanou 14/8 Budu tu♥

Rosie
 
 

Reklama
Reklama

HOMEPAGE | ARTICLE ARCHIVE | SEARCH

..................................................................................................
ULTIMATE-LILYCOLLINS | © copyright 2014 - [present]