PROJECTS NEWS

PROJECTS NEWS | The Article for InStyle Magazine

12. srpna 2018 v 21:41 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins
Ahoj. Dnes pro Vás mám tento kratičký článek, který vyšel společně s photoshootem pro časopis InStyle. Pro magazín ho sepsal reportér Eric Wilson. Článek se zaměřuje na vztah Lily s módní návrhářkou Clare Waight Keller a její značkou Givenchy. Řeč padne i na "kostým" jeptišky, který Lily měla na Met Gala 2018, tedy od pařížské značky Givenchy.


Herečka Lily Collins si dobře vzpomíná na první setkání s Clare Waight Keller, ke kterému došlo před deseti lety, kdy byla pozvána na návštěvu jedné módní akce pro Pringle. "Když jsem ji potkala, sršela z ni neuvěřitelná energie, ale přitom byla tak klidná," říká Collins. "Myslela jsem si, jak je to zvláštní - že je tak vyrovnaná a současně plná energie. Nemá náhodou zítra show? Je neskutečně vášnivá a plná života, když s Vámi mluví."

Předtím, než Lily Collins odletěla do Paříže na focení pro InStyle, natáčela v Bruselu ve spolupráci s BBC nový seriál Les Misérables. Nejvíce se však těšila na setkání se svou starou přítelkyní. Již dříve Collins cestovala s návrhářem do Tokya, aby se zúčastnila slavnostního ceremoniálu. Nedávno odletěla do New Yorku na Met Gala, kde na sobě měla Givenchy šaty, které kombinovaly vrstvy černého saténu, organzy a hedvábí s bílými ornamenty kolem límce. Šaty byly rozhodně nechabou interpretací kostýmu jeptišky.

"Byl to krásný příklad toho, že nosím oblečení, které je nádherné a není příliš drahé," tvrdí Collins. "Myslím, že je to to zásadní, co Clare se značkou dělá."

ORIGINÁLNÍ ČLÁNEK OD ERICA WILSONA SI MŮŽETE PŘEČÍST NA InStyle.com

PROJECTS NEWS | Academy Invites Record 928 New Members

29. června 2018 v 14:16 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins

Mám pro Vás úžasnou novinku! Od 26. června je Lily čestným členem Americké akademie filmových umění a věd. O tuto zprávu se s námi Lily podělila na svém instagramu, kam přidala fotografie, které můžete vidět pod článkem se vzkazem: "Děkuji @theacademy, že jste mě tento rok k Vám přidali. Jsem srdečně polichocena touto událostí. Snila jsem o tom od dětství (a přála si jednou hrát ve filmech). Nyní můžu oficiálně říkat, jsem členem... " Mám za Lily obrovskou radost, určitě si to právem zasloužila. Níže přikládám mnou přeložený článek z Variety, kde se poprvé tato zpráva objevila.

Akademie filmových umění a věd pozvalo rekordní počet nových členů a rozšiřuje pozvání na 928 osob.

Loňský rok Akademie pozvala 774 členů.

V neustálém úsilí o diverzifikaci svých řad, které byly rozšiřovány po úplatcích a v nedostatku afroamerických kandidátů v posledních několika letech, toto úsilí vygradovalo v roce 2016 sporem #OscarSoWhite. 38% lidí, kteří získali v posledních letech Oscara obsahují 17% lidí jiné pleti než bílé a v roce 2017 číslo kleslo na 16%. Mimo to však přibyla nová třída čítající 49% žen, což zvyšuje celkové zastoupení žen z 28% loňský rok na 31%.

Mezi nejznámější herce, kteří byli do Akademie filmových umění a věd přidáni, patří Daniel Kaluuya, Mindy Kaling, Tiffany Haddish, Kumail Nanjiani, Blake Lively, Amy Schumer, Dave Chappelle, Miles Teller, Randall Park, Daisy Ridley, Timothee Chalamet, Hong Chau, Emilia Clarke, Lena Headey, Blake Lively, Regina Hall, Rashida Jones, Lily James, Lily Collins, Chloe Grace Moretz, Olivia Munn, Kal Penn, Pedro Pascal, Amber Tamblyn, Damon Wayans, Gina Rodriguez, Sarah Silverman, Jada Pinkett Smith, Evan Rachel Wood, and Amandla Stenberg.

Angela Robinson ("Professor Marston and the Wonder Women"), Justin Simien ("Dear White People"), a Sean Baker ("The Florida Project") patří mezi ředitele, kteří byli do Akademie pozvaní. Mezinárodní tvůrce zahrnuje Luca Guadagnino, Andy Muschietti, Chloe Zhao, Nadine Labaki, Jean-Pierre Jeunet, Ziad Doueiri, a Michel Gondry.

Mezi spisovatele patří J. K. Rowling, Emily V. Gordon, Jonathan Nolan a Joe Robert Cole. Mezi pozvané hudebníky patří Kendrick Lamar, Melissa Etheridge, Sufjan Stevens a Questlove.


_1KOFchshSQ.jpg IQYChLNeoOE.jpg
GALLERY UPDATE: Home > Miscellaneous > 2018 > Personal Photos

PROJECTS NEWS | Rules Don't Apply on Hollywood Music in Media Awards

5. listopadu 2016 v 12:43 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins

Ano! Konečně se objevil seznam oceněných filmů na Hollywood Music in Media Awards a film Rules Don't Apply, ve kterém hraje Lily hlavní roli společně s Aldenem Ehrenreichem a Warrenem Beattym (celý film napsal a režíroval), se na něm ukázal také. Film byl nominován v kategorii "Song - Feature Film", hudbu napsali Eddie Arkin a Lorraine Feather a interpretovala ji Lily Collins. Jak si můžete všimnout, tak film Rules Don't Apply je nominován spolu s filmem La La Land, kde hraje hlavní roli Emma Stone a Ryan Gosling.

sem-titulo-2

Ocenění se bude konat dne 17. listopadu v divadle The Fonda v Hollywoodu v Kalifornii. Ve 22:00 začne červený koberec a o půlnoci samotné rozdávání cen. Lily zatím svou účast nepotvrdila, ale doufám, že ji tam uvidíme :)

PROJECTS NEWS | Unfiltered: No Shame, No Regrets, Just Me

29. října 2016 v 10:42 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins

Tahle novinka pro mě strašně moc znamená. Nejspíš o tom většina z Vás již ví z instagramu či jiných sociálních sítí Lily, ale přes to jsem si nemohla odpustit tento článek nenapsat. Lily 7/3/2017 vydá svoji první knihu, biografii, s názvem Unfiltered: No Shame, No Regrets, Just Me. Touto knihou nám dá Lily doslova část sebe sama, jelikož v ní popisuje v podrobnostech její minulé vztahy, eseje, její image a též se bude soustředit na členy své rodiny. "Je to jako bych doslova publikovala svůj deník," prozradila Lily. Osobně nedokáži vyjádřit, jak se na knihu těším, určitě to bude jedna z nejcennějších knih v mé knihovně ♥ Kdo ještě na instagram Lily nekoukal, doporučuji se podívat na video na konci článku, kde Lily své velké tajemství prozradila ♥

lilyjcollins I couldn't be prouder or more excited to finally reveal this labor of love that I've been writing for the past year! Thank you for inspiring me to be brave, honest, and able to open up about the things we all struggle with: body image, self-confidence, relationships, family, dating, and so much more. You constantly remind me that all it takes is one person standing up and saying something for us to realize we're never alone. Can't wait for March 7 when I get to share with you how I've started #LivingLifeUnfiltered. You can pre-order it now - link in my bio... @EpicReads @MaraRoszak @MollyRStern @Naj_Jamai

tumblr_ofk0afIqAN1rie27io1_500.jpg
GALLERY UPDATE: Home > Other Projects > Unfiltered: No Shame, No Regrets, Just Me > Scans

PROJECTS NEWS | Rules Don't Apply to Open AFI Fest

3. září 2016 v 11:37 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins

Teď jsem s aktivitou blogu skutečně nešťastná, ale neobjevila se za tu dobu (což je skoro týden) žádná novinka. Je to dáno také tím, že film Okja je již dotočen a Lily je na dovolené ve státě Georgie v USA. Jsem velmi ráda, že si může odpočinout po pro ni velice náročných prázdninách, ale novinku bych už skutečně uvítala :D (aspoň se nám objevila tato, kterou mi to Lily celým týdnem neaktivity vynahradila♥). Než se vrhnu do samotné novinky, chtěla bych vám všem popřát skvělý start do nového školního roku (ti, co jdou až v pondělí mám chuť zastřelit, protože mě čeká v pondělí již první test z němčiny a to z celého minulého ročníku... děs běs). Ale tak, jednou to přijít muselo, jen bych si přála, aby byl aspoň ten říjen a já se trošku dokázala vrátit do toho stereotypu. Všem vám též přeji, aby tento školní rok byl lepší, než ty předešlé :)

The American Film Institute (AFI) stanovil světovou premiéru filmu Rules Don't Apply, který režíruje Warren Beatty. AFI Fest označil datum záhajení promítání tohoto filmu na 10. listopad v TCL Čínském divadle v Hollywoodu.

Beatty film nejen režíroval, ale napsal i scénář. Tento film byl zrealizován pro stanice New Regency a Fox, kde se odvysílá 23. listopadu. Ve filmu se můžeme těšit na herce jako jsou Alec Baldwin, Annette Bening, Candice Bergen, Steve Coogan, Ed Harris, Haley Bennett, Matthew Broderick, Dabney Coleman, Lily Collins, Alden Ehrenreich, Taissa Farmiga, Megan Hilty, Oliver Platt a Martin Sheen.

"Warren Beatty okouzlil návštěvníky kina už od úplného počátku, kdy se objevil na obrazovce jako herec, režisér, spisovatel, ale i producent. Byl vždy v tom co dělá, jeden z nejlepších," řekl Bob Gazzale, prezident AFI a CEO. "AFI má tu čest představit světovou premiéru Beattyho nejnovějšího klenotu. Jistě bude patřit k americkému kulturnímu dědictví."

"Romantické pletky, snaha mladistvých o úspěch a výstřední miliardář. Tento mix se stává velice pozoruhodným," řekla Jacqueline Lyanga, ředitelka AFI Festu. "Na premiéře v TCL Čínském divadle v Hollywoodu budou všechna světla zářit na film Rules Don't Apply."

Beattyho film, tak zazáří na 30. výročí AFI Festu, který bude trvat celých osm dní, až do 17. listopadu. Galas a jiné akce se budou konat v Čínském divadle, Egyptském divadle a v Hollywood Roosevelt.

Kromě Battyho jsou producenti tohoto filmu též Arnon Milchan Brett Ratner, James Packer, Steve Bing, Ron Bürkle, Frank Giustra, Steve Mnuchin, Sybil Robson Orr, Terry Semel, Jeffrey Soros, William D. Johnson, Christopher Woodrowovi Molly Conners, Sarah E. Johnson a Jonathan McCoy.

Beatty byl nominovám na 14 Oscarů a vyhrál cenu Nejlepší ředitel pro 'Reds.' Též vyhrál Irving Thalberg Oscara v roce 1999 a AFI Life Achievement v roce 2008.

PROJECTS NEWS | Filming New Project by Anthony Lucero

18. srpna 2016 v 12:27 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins
image image

Přináším vám opravdu obrovskou novinku. Lily je podle IMDb obsazena v dalším filmu, který by měl režírovat Anthony Lucero. Bohužel se ještě nikde neobjevilo, jak by se měl film jmenovat, ale známe jméno postavy, kterou by měla Lily hrát - Misty Dawn. Mělo by se jednat o zfilmovanou knihu Clown, která byla původně psaná jako báseň, ale Anthony Lucero z ní vytvořil scénář k filmu. Příběh se odehrává v cirkusovém prostředí mezi klaunem a jeho nejmladší dcerou. Film by měl obsahovat magii, ztrátu lásky, ale i šťastný konec. Mimo Lily budou ve filmu hrát Karl Glusman, Stacy Martin, Pål Sverre Hagen, Jean-Marc Barr a Charlotte Rampling. Výkonným producentem bude Terrence Malick.

RECENZE KNIHY 'CLOWN'

"Původně napsáno jako dlouhá báseň a teď adaptované pro kino. Clown byl, pokud se nepletu, široce uznávaný jako originální a pozoruhodné dílo."

"Nejen, že je to jeden z nejlepších scénářů, jaké jsem kdy četl, ne-li nejlepší, ale jeden z nejlepších kousků literatury, které jsem kdy četl." - Dave Matthews

"Nikdy jsem nečetl nic takového jako je Clown. Okamžitě po přečtení této knihy musíte přemýšlet celou beze snou noc nad tím, kolik má v sobě ukryto tajemství. Objevuje se tam tolik energie... miluji to, miluji to." - Pål Sverre Hagen

"Clown vás dostane do krásného světa, kde je strašně moc dobře popsána lidská přirozenost, která se vám vetká do srdce a budete si to chtít číst stále a stále dokola.Je to mnohem víc, než jen scénář, ale působivá 'pochoutka,' která přesahuje kategorizaci. Je to skutečně velmi pozoruhodné pro jakoukoliv mysl." - Stacy Martin

"Miluji Clowna. Je velmi zvláštní a dovoluji si říct až směšně provokativní a emotivní dílo." - Holliday Grainger

"Je velice otevřený, mluví ze srdce v krásném stylu magie a něhy." - Tomáš Kubínek

"Opravdu úžasné dílo." - Des Hamilton

PROJECTS NEWS | The Last Tycoon Picked Up to Series by Amazon

28. července 2016 v 15:15 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins

Když jsem tuto novinku našla, málem jsem spadla ze židle. Seriál The Last Tycoon, kde hraje Lily Collins hlavní roli je odkoupen stanicí Amazon a obnoven pro první sérii. Stalo se tak díky divákům, kteří měli na pilotní díl velmi pozitivní recenze. Sama jsem ještě nikde neviděla Pilot online, ale jakmile se objeví dám vám ho sem. K tomuto prohlášení stanice Amazon se vyjádřila na instagramu sama Lily. Napsala: "I couldn't be prouder and more excited to get to portray this feisty, sassy, and smart young lady! #TheLastTycoon is officially picked up! Thank you all for your support! Can't wait for what's to come..." Doufám, že budete stejně nadšení jako jsem teď já (jen prosím nepadejte ze židle).

Amazon prohlásil, že odkoupí první sérii nového seriálu The Last Tycoon. Ještě se stanice nevyjádřila k termínu, kdy se bude seriál vysílat. Víme však, že obsazení zůstane stejné jako v pilotním díle, tedy Matt Bomer jako mladý filmový producent, Monroe Stahr a Kelsey Grammer jako jeho pomocníci. Rosemarii Dewitt bude hrát Rose Brady, což je Patova manželka. Dále v obsazení zůstává Lily Collins, která hraje Celii - Bradovu dceru.

Billy Ray, který napsal scénář pro filmy The Hunger Games a Shattered Glass (česky Jak nezískat Pulitzera) bude tento seriál režírovat a dokonce mu napíše i scénář. Diváci pilotního dílu vyjádřili filmu velmi dobré recenze, přičemž 79% z nich dalo seriálu pět hvězdiček.

Seriál The Last Tycoon je sice napsán podle knihy F. Scotta Fitzgeralda, ale před svým vznikem měla kniha již své dvě adaptace. První byl film, který se natáčel v roce 1957 a vysílal se na CBS jako součást 'Playhouse 90.' V této verzi hrál Stahra herec Jack Palance. Druhou adaptaci režíroval Harold Pinter a to v roce 1976. Stahra hrál Robert De Niro a Bradyho Robert Mitchum.

Můžeme se tedy všichni těšit na úplně novou zfilmovanou verzi The Last Tycoon, kterou odvysílá stanice Amazon.

 
 

Reklama

HOMEPAGE | ARTICLE ARCHIVE | SEARCH

..................................................................................................
ULTIMATE-LILYCOLLINS | © copyright 2014 - [present]