Září 2017

PHOTOSHOOTS | The Wrap

11. září 2017 v 21:21 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins |  PHOTOSHOOTS

Tak jsem konečně zpátky! Během těch dvou týdnů se toho naštěstí tolik neobjevilo, tak by měla být hračka vše do konce týdne dopřidat :) Jdeme ihned na první novinku.

Minulý týden se objevil tento překrásný photoshoot, který nafotil Benjo Arwas pro The Wrap. Fotky byly pořízeny již v lednu, ale až teď máme možnost se na ně podívat. Jsem z nich neskutečně nadšená! Opět chválím ten nádech "starých časů", které na fotografiích úplně miluji :D Fotky byly takto pořízené, jelikož se týkají filmu Rules Don't Apply, kde Lily ztvárnila roli Marly Mabrey. Ale na konci celého alba naleznete i pár fotek bez filtrů a úprav. Rozhodně doporučuji se na fotky podívat, jsou v pěkné kvalitě a je jich opravdu dost. Vedle photoshootu se objevilo i video z focení a s rozhovorem. Rozhovor vedla moderátorka The Wrapu Stuart Brazell. S Lily hovořila převážně o jejím zpěvu v již zmíněném filmu a samotný její výstup pochválila (aby ne, Lily předvedla úžasný výkon♥). Od Lily se např. dozvídáme, že se celé zpívání točilo na živo, proto byla velice nervózní. "Naštěstí nervozita nevadila, protože Marla by byla taky nervózní. Stejně bych to tak musela zahrát," řekla. Taky se moderátorce svěřila, že tatínkovi (Phil Collins) o zpěvu ani písničce neřekla: "Bylo to pro něj takové malé překvapení."

jfhsiohfsf897g987df8zh_28129.jpg jfhsiohfsf897g987df8zh_28229.jpg jfhsiohfsf897g987df8zh_28329.jpg jfhsiohfsf897g987df8zh_28429.jpg jfhsiohfsf897g987df8zh_28529.jpg
GALLERY UPDATE: Home > Photoshoots > 2017 > Benjo Arwas (The Wrap)

WEB NEWS | Hiatus (28/8/2017 - 11/9/2017)

6. září 2017 v 8:27 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins |  WEB NEWS
Související obrázek Související obrázek

Ahoj všichni!

Lépe ten školní rok začít nemůže! Asi jste si všimli, že jsem přes týden nepřidala žádnou novinku na blog a nikde se neozvala. Důvodem je, že nám NEFUNGUJE INTERNET! Což je vážně ideální, když nastupujete do čtvrťáku na gymplu a ve školní poště se vám hromadí podklady k maturitě. Musím říct, že mi blog neskutečně chybí a celkově jsem zjistila v ten poslední týden prázdnin, že bez internetu se moc nezabavím (snad nejsem jediná :D). Chybělo mi ranní přednastavování článků a hlavně sledování novinek s naší úžasnou Lily♥ Tento článek píšu narychlo ve škole, takže se omlouvám za případné chyby. Nicméně podle pár telefonátů by se nám měl net rozjet až koncem týdne, tak prosím o pochopení :/ Až se vrátím, tak všechny důležité články přidám. Respektive všechny fotky nahraji do galerie, ale přijde mi jako nesmysl to tu po čtrnácti dnech zaspamovat nepodstatnými candids a osobními fotografiemi, snad chápete. Ale vše důležité tu bude. Chtěla bych se též omluvit z obíhání affs, ze všelijakých kontrol apod., protože se školní wi-fi toho moc nesvedu :( I tak vám ale přeji úspěšný školní rok a plno úspěchů!

Rosie

DĚKUJI VŠEM ZA POCHOPENÍ A TRPĚLIVOST!

HOMEPAGE | ARTICLE ARCHIVE | SEARCH

..................................................................................................
ULTIMATE-LILYCOLLINS | © copyright 2014 - [present]