Září 2016

MISCELLANEOUS | Personal Photos 05. (Lily Collins in Prague!)

8. září 2016 v 22:35 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins |  MISCELLANEOUS

Hlavní je zachovat klid! Přestat vyšilovat a křičet na celou ulici. Dobře, už jsem relativně v pořádku. LILY JE V TUTO CHVÍLI V PRAZE!♥♥♥ Nemůžu tomu vůbec uvěřit, strašně se mi z toho tají dech. Takhle blízko Lily už asi nikdy nebudu :D Ale prostě áááá, mám chuť křičet a zešílet ještě víc (pokud to ovšem ještě lze). Lily je v Praze již třetím dnem a měla by tu nejspíš být kvůli nějaké kampani pro Lancôme. Lily se nám návštěvou pochlubila na instagram, kde přidala hned tři fotografie a dvě videa. K první fotce Lily napsala: "Postcard from Prague. Yes, he's real..." Tato fotka se objevila jako úplně prví a když jsem ji spatřila málem jsem omdlela♥ Prostě Lily je v Praze (možná tento článek nebude ani tak moc informační jako spíš naprosto nesrozumitelně pozitivní :D) K posledním dvoum fotografiím napsala: "Wouldn't be a complete @LancomeOfficial shoot without a @davidso75 selfie. My Prague partner in crime..." a "It's crazy how fast time flies..." Poslední fotografii, která zachycuje Pražský orloj, Lily přidala před dvěma hodinama♥ Jsem z toho vážně tak moc nadšená, že si nedokážu moc pospojovat myšlenky :D ♥ Pod fotografiemi naleznete i dvě videa, jedno je dokonce natočeno ve Státní opeře, kde Lily tančí balet. Je tam tak strašně moc rozkošná^^

01~0.PNG 02~0.PNG 03~0.PNG
GALLERY UPDATE: Home > Miscellaneous > 2016 > Personal Photos

PHOTO OF THE MONTH | September (2016)

4. září 2016 v 20:10 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins |  PHOTO OF THE MONTH
Nevím jestli nejsem sama, ale vždy v této anketě Photo of the Month vnímám, jak ten čas běží :D Vždyť tu už máme září a za chvíli podzim, vážně to rychle uteklo. Pro tento měsíc jsem vybrala pouze tři fotografie. Pocházejí z Hiver Collection [2016] pro Lancôme. Nemohla jsem si odpustit vybrat podobné fotky, kde má Lily ten prstík :D Proto taky ten menší počet fotografií. Sama tento photoshoot strašně moc miluji, ostatně jako každý, který Lily pro Lancôme zatím nafotila♥

Photo n.1
Photo n.2
Photo n.3
MISCELLANEOUS | Personal Photos 04.

4. září 2016 v 9:01 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins |  MISCELLANEOUS

Za posledních pět dnů Lily dokázala na svůj účet na instagramu přidat skutečně mnoho fotek, až jsem přemýšlela, že je rozdělím do dvou článků. Avšak všechny se týkají její dovolené v Georgii, takže je vám poskytnu přehledně v jednom článku (určitě se ještě nějaké objeví, takže budou fotografie po blogu roztroušené, ale to nevadí :D). Jsem velice nadšená, že nám Lily poskytla takové fotografie, že s ní můžeme doslova nahlížet do míst, kam odcestovala. Opět nám vyfotila i plno motivačních nápisů, které s oblibou fotí. Vyzařuje z toho taková síla a krásně se tak na fotografie kouká :) Nejvíce na mne zapůsobila desátá fotografie, kde Lily krásně zachytila sluneční paprsky zpoza mraku na obloze. Vypadá to skutečně nádherně♥ Nejednou jsem psala, že obdivuji její um fotografovat a nemůžu jinak, než se opět opakovat. Jednou mě pod článkem právě osobních fotek Lily rozesmál komentář, že kdyby nebyla herečkou, určitě by se uživila jako fotografka :D Musím uznat, že by to povolání Lily určitě sedlo, hlavně když focení miluje♥

Vystrizek6~1.PNG Vystrizek7~1.PNG Vystrizek8~2.PNG Vystrizek9~1.PNG Vystrizek10~1.PNG

Vystrizek11~0.PNG Vystrizek12~0.PNG Vystrizek13~0.PNG Vystrizek14~0.PNG Vystrizek15~0.PNG

Vystrizek16~0.PNG Vystrizek1~1.PNG Vystrizek2~2.PNG Vystrizek3~3.PNG Vystrizek4~1.PNG
GALLERY UPDATE: Home > Miscellaneous > 2016 > Personal Photos

PROJECTS NEWS | Rules Don't Apply to Open AFI Fest

3. září 2016 v 11:37 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins |  PROJECTS NEWS

Teď jsem s aktivitou blogu skutečně nešťastná, ale neobjevila se za tu dobu (což je skoro týden) žádná novinka. Je to dáno také tím, že film Okja je již dotočen a Lily je na dovolené ve státě Georgie v USA. Jsem velmi ráda, že si může odpočinout po pro ni velice náročných prázdninách, ale novinku bych už skutečně uvítala :D (aspoň se nám objevila tato, kterou mi to Lily celým týdnem neaktivity vynahradila♥). Než se vrhnu do samotné novinky, chtěla bych vám všem popřát skvělý start do nového školního roku (ti, co jdou až v pondělí mám chuť zastřelit, protože mě čeká v pondělí již první test z němčiny a to z celého minulého ročníku... děs běs). Ale tak, jednou to přijít muselo, jen bych si přála, aby byl aspoň ten říjen a já se trošku dokázala vrátit do toho stereotypu. Všem vám též přeji, aby tento školní rok byl lepší, než ty předešlé :)

The American Film Institute (AFI) stanovil světovou premiéru filmu Rules Don't Apply, který režíruje Warren Beatty. AFI Fest označil datum záhajení promítání tohoto filmu na 10. listopad v TCL Čínském divadle v Hollywoodu.

Beatty film nejen režíroval, ale napsal i scénář. Tento film byl zrealizován pro stanice New Regency a Fox, kde se odvysílá 23. listopadu. Ve filmu se můžeme těšit na herce jako jsou Alec Baldwin, Annette Bening, Candice Bergen, Steve Coogan, Ed Harris, Haley Bennett, Matthew Broderick, Dabney Coleman, Lily Collins, Alden Ehrenreich, Taissa Farmiga, Megan Hilty, Oliver Platt a Martin Sheen.

"Warren Beatty okouzlil návštěvníky kina už od úplného počátku, kdy se objevil na obrazovce jako herec, režisér, spisovatel, ale i producent. Byl vždy v tom co dělá, jeden z nejlepších," řekl Bob Gazzale, prezident AFI a CEO. "AFI má tu čest představit světovou premiéru Beattyho nejnovějšího klenotu. Jistě bude patřit k americkému kulturnímu dědictví."

"Romantické pletky, snaha mladistvých o úspěch a výstřední miliardář. Tento mix se stává velice pozoruhodným," řekla Jacqueline Lyanga, ředitelka AFI Festu. "Na premiéře v TCL Čínském divadle v Hollywoodu budou všechna světla zářit na film Rules Don't Apply."

Beattyho film, tak zazáří na 30. výročí AFI Festu, který bude trvat celých osm dní, až do 17. listopadu. Galas a jiné akce se budou konat v Čínském divadle, Egyptském divadle a v Hollywood Roosevelt.

Kromě Battyho jsou producenti tohoto filmu též Arnon Milchan Brett Ratner, James Packer, Steve Bing, Ron Bürkle, Frank Giustra, Steve Mnuchin, Sybil Robson Orr, Terry Semel, Jeffrey Soros, William D. Johnson, Christopher Woodrowovi Molly Conners, Sarah E. Johnson a Jonathan McCoy.

Beatty byl nominovám na 14 Oscarů a vyhrál cenu Nejlepší ředitel pro 'Reds.' Též vyhrál Irving Thalberg Oscara v roce 1999 a AFI Life Achievement v roce 2008.

HOMEPAGE | ARTICLE ARCHIVE | SEARCH

..................................................................................................
ULTIMATE-LILYCOLLINS | © copyright 2014 - [present]