Červenec 2016

WEB NEWS | Hiatus (31/7/2016 - 13/8/2016)

31. července 2016 v 7:02 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins |  WEB NEWS

Tímto článkem bych chtěla oznamít čtrnáctidenní neaktivitu na blogu. Je asi zřejmé, že jedu pryč a to konkrétně na Letní hereckou školu. Jsem z toho strašně moc nervózní, protože jedu poprvé a nevím, co mám čekat (vlastně teď, když to čtete jsem dávno pryč a to mě celkem děsí :D). Každopádně bych se chtěla tímto článkem omluvit, že novinky přidávat nebudu a ani nemám nic přednastaveného, protože se do teď nic neobjevilo. Jsem ráda, že jsem aspoň stihla přidat POTM a Fashion Pool, kde můžete hlasovat. Až se vrátím, tak všechny důležité články přidám. Respektive všechny fotky nahraji do galerie, ale přijde mi jako nesmysl to tu po čtrnácti dnech zaspamovat nepodstatnými candids a osobními fotografiemi, snad chápete. Ale vše důležité tu bude. Chtěla bych se též omluvit z obíhání affs, ze všelijakých kontrol apod. Sice budeme mít na pokoji wi-fi, ale počítám s tím, že nebude čas se podívat na blog, když se budu muset učit všelijaké scénáře a připravovat si podklady na inscenace.
Všem chci popřát krásné prázdniny a držte mi palce, protože to rozhodně budu potřebovat. A zase nashledanou 14/8 Budu tu♥

Rosie

FASHION POLL | August (2016)

30. července 2016 v 10:39 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins |  FASHION POLL
Když už jsem včera přidala anketu o fotku měsíce, tak jsem se rozhodla rovnou přidat i anketu o nejlepší outfit. Nejprve jsem se rozmýšlela, které fotky použiji, ale nakonec jsem vybrala tyto starší. Přijde mi totiž, že je to "spravedlivý" duel, když se jedná o šaty s tím samým střihem, jen se odlišují vzorem :D O to mi to přijde zajímavější. První fotografie pochází z roku 2015, kdy se Lily zúčastnila akce modního návrháře Jeremyho Scotta. On sám je autor šatů, které má Lily na sobě. Druhá fotografie je o něco starší a to konkrétně z roku 2013, kdy se Lily zúčastnila Teen Choice Awards 2013.

Oba outfity mi přijdou něčím zajímavé a mají své kouzlo, takže se moc nemůžu pro nějaký rozhodnout. Každopádně není možné, že ten čas tak letí. Do teď si pamatuji, když jsem tyto fotografie nahrávala do galerie jako novinky :D

Photo n.1
Photo n.2

PHOTO OF THE MONTH | August (2016)

29. července 2016 v 16:05 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins |  PHOTO OF THE MONTH
Blíží se nám začátek srpna, tak je na čase přidat anketu Fotka měsíce. Je to vlastně poprvé od znovuobnovení tohoto blogu. O výběru těchto fotografií jsem měla hned jasno!♥ První dvě fotografie jsou z nejnovějšího photoshootu pro internetový e-shop Who What Wear, který jsem vám na blog přidala nedávno. Druhé dvě fotografie jsou z nejnovější kolekce kosmetiky Lancôme, které je Lily tváří. Fotky jsem vybrala hlavně proto, že jsou nejaktuálnější a líbí se mi ten nápad kontrastu dobového oblečení z 30. let a toho dnešního. Takže pro jakou fotku hlasujete vy? :)

Photo n.1
Photo n.2
Photo n.3
Photo n.4

PROJECTS NEWS | The Last Tycoon Picked Up to Series by Amazon

28. července 2016 v 15:15 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins |  PROJECTS NEWS

Když jsem tuto novinku našla, málem jsem spadla ze židle. Seriál The Last Tycoon, kde hraje Lily Collins hlavní roli je odkoupen stanicí Amazon a obnoven pro první sérii. Stalo se tak díky divákům, kteří měli na pilotní díl velmi pozitivní recenze. Sama jsem ještě nikde neviděla Pilot online, ale jakmile se objeví dám vám ho sem. K tomuto prohlášení stanice Amazon se vyjádřila na instagramu sama Lily. Napsala: "I couldn't be prouder and more excited to get to portray this feisty, sassy, and smart young lady! #TheLastTycoon is officially picked up! Thank you all for your support! Can't wait for what's to come..." Doufám, že budete stejně nadšení jako jsem teď já (jen prosím nepadejte ze židle).

Amazon prohlásil, že odkoupí první sérii nového seriálu The Last Tycoon. Ještě se stanice nevyjádřila k termínu, kdy se bude seriál vysílat. Víme však, že obsazení zůstane stejné jako v pilotním díle, tedy Matt Bomer jako mladý filmový producent, Monroe Stahr a Kelsey Grammer jako jeho pomocníci. Rosemarii Dewitt bude hrát Rose Brady, což je Patova manželka. Dále v obsazení zůstává Lily Collins, která hraje Celii - Bradovu dceru.

Billy Ray, který napsal scénář pro filmy The Hunger Games a Shattered Glass (česky Jak nezískat Pulitzera) bude tento seriál režírovat a dokonce mu napíše i scénář. Diváci pilotního dílu vyjádřili filmu velmi dobré recenze, přičemž 79% z nich dalo seriálu pět hvězdiček.

Seriál The Last Tycoon je sice napsán podle knihy F. Scotta Fitzgeralda, ale před svým vznikem měla kniha již své dvě adaptace. První byl film, který se natáčel v roce 1957 a vysílal se na CBS jako součást 'Playhouse 90.' V této verzi hrál Stahra herec Jack Palance. Druhou adaptaci režíroval Harold Pinter a to v roce 1976. Stahra hrál Robert De Niro a Bradyho Robert Mitchum.

Můžeme se tedy všichni těšit na úplně novou zfilmovanou verzi The Last Tycoon, kterou odvysílá stanice Amazon.


PHOTOS FROM MOVIES | Stills from Rules Don't Apply and Official Trailer

27. července 2016 v 11:34 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins |  PHOTOS FROM MOVIES/ SERIES

Z této novinky mám strašně velikou radost♥ Objevily se další stills fotografie k filmu Rules Don't Apply, kde Lily hraje hlavní roli filmové hvězdy Marly Mabrey. Děj filmu se odehrává v padesátých letech minulého století (více informací zde) a režíroval ho Warren Beatty. Fotografie se objevily krátce po traileru, který naleznete na konci článku a všechny scény, které jsou zachyceny na fotkách v něm uvidíte. Trailer je velmi vizuálně povedený a i hudba v pozadí je skvělá. Film se dostane v USA do kin 23. listopadu, doufám, že se objeví i u nás.

tumblr_oams3kWroc1rie27io1_500.png tumblr_oams3kWroc1rie27io2_500.png tumblr_oams3kWroc1rie27io3_500.png tumblr_oams3kWroc1rie27io4_500.png
GALLERY UPDATE: Home > Photos from Movies/ Series > Movies > Rules Don't Apply > Stills


MISCELLANEOUS | Personal Photos 01.

25. července 2016 v 16:08 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins |  MISCELLANEOUS

Rozhodla jsem se pomalu začít přidávat fotky Lily z instagramu, protože to rozhodně stojí za to!♥ Nejstarší fotografie jsou poslední tři, kde je Lily vyfocená (od zadu) s Taylor, Davidem a Lisou Eldridge. Jedná se o lidi z týmu Lancôme. Fotografie byly pořízeny na natáčení pro tuto značku, takže s nedočkavostí očekávám nějaký nový projekt s ní spojen. Květiny, které vidíte na další fotografii dala Lily jako dárek své babičce Jane, která slavila své 91. narozeniny. Podle ní Lily dostala své druhé jméno Jane. Další dvě selfie Lily pořídila v Barcelóně, kde byla na dovolené. A dostáváme se k úplně první a nejnovější fotografii, kterou chtěla Lily poděkovat všem uživatelům, které ji na instagramu sledují, jelikož dosáhla nádherného čísla 4 miliony followers♥

01.PNG 02.PNG 03.PNG 04.PNG 05.PNG

06.PNG 07.PNG 08.PNG 09.PNG 10.PNG
GALLERY UPDATE: Home > Miscellaneous > 2016 > Personal Photos

WHO WHAT WEAR

25. července 2016 v 12:37 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins

Who What Wear je internetová stránka, která nabízí pohled do šátníků celebrit. Funguje jako e-shop, kde naleznete nejrůznější outfity, ale i radí jak se oblékat atd. Lily Jane Collins nafotila pro tento portál photoshoot inspirovaný třicátými lety minulého století, které si můžete na této stránce pořídit. Photoshoot byl nafocen v červenci 2016.

Internetovou stránku Who What Wear můžete navštívit zde.


Copyright © 2014 - [present]| Category: CAMPAIGNS | « BACK HOME

BYRDIE

25. července 2016 v 12:23 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins

Byrdie je internetová stránka, která se zabývá kosmetikou a zdravým životním stylem. Tato stránka radí, jak se líčit a dodržovat zdravý životní styl prostřednictvím různých celebrit. Lily Jane Collins se stala tváří této kampaně v červenci 2016. Propagovala Jazz make-up z třicátých let dvacátého století. Jednalo se i o propagaci TV show The Last Tycoon, kde Lily Jane Collins hraje hlavní roli.

Internetovou stránku Byrdie můžete navštívit zde.


Copyright © 2014 - [present] | Category: CAMPAIGNS | « BACK HOME

PHOTOS FROM MOVIES | Filming Okja in New York City (23/7/2016)

24. července 2016 v 15:02 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins |  PHOTOS FROM MOVIES/ SERIES

Včera Lily natáčela scénu z filmu Okja v New Yorku nedaleko Wall Street. Jedná se o Sci-Fi režiséra Joon-ho Bonga, které se natáčí v Jižní Koreji a USA. Lily v něm hraje roli Red a kvůli této roli si nechala přebarvit vlasy na červeno. Právě se natáčela scéna, kdy Red zakřičí, aby upozornila na výstřel a poté utíká pryč do davu, aby střelce zastavila. Podle fotek je zřejmé, že se scéna odehráva na Den nezávislosti, jelikož dav postupujících lidí drží v rukách americkou vlajku. Lily má na sobě burgundy manšestrové kalhoty a zelenou vojenskou bundu. Na fotkách můžete spatřit, že má Lily v nose piercing (jedná se jen o klipsu). Sama bych řekla, že Lily bude dle vzhledu hrát celkem drsnou postavu oproti rolím, které měla doposud.

Lily-Collins--Filming-Okja-in-New-York-City--02-662x905.jpg Lily-Collins--Filming-Okja-in-New-York-City--03-662x1062.jpg Lily-Collins--Filming-Okja-in-New-York-City--05-662x917.jpg Lily-Collins--Filming-Okja-in-New-York-City--06-662x1015.jpg Lily-Collins--Filming-Okja-in-New-York-City--07-662x929.jpg
GALLERY UPDATE: Home > Photos from Movies/ Series > Movies > Okja > Filming (23/7/2016)

MAGAZINE SCANS | Marie Claire Indonesia (July 2016)

23. července 2016 v 9:58 | Posted by: Rosie | © ultimate-lilycollins |  MAGAZINE SCANS

Lily se objevila na titulní straně magazínu Marie Claire pro červenec 2016 v Indonésii. Je to po třetí, co se Lily na obálce tohoto úžasného magazínu objevila. Zatím ještě nevyšly žádné scany přímo ze stran magazínu, ale věřím, že je tu budeme mít, co nejrychleji. Obálka se mi sama o sobě líbí tím, jak je tmavá. Lily velice sluší ty kouřové stíny. Už se moc těším na outtakes a popřípadný rozhovor♥

001.jpg
GALLERY UPDATE: Home > Magazine Scans > 2016 > Marie Claire Indonesia (July 2016)

HOMEPAGE | ARTICLE ARCHIVE | SEARCH

..................................................................................................
ULTIMATE-LILYCOLLINS | © copyright 2014 - [present]